اخبار کوهنوردی

چهار سنگنورد همدانی در اردوی تیم ملی

http://msfi.ir/images/upload/images/wxv3h10eenskaajr9z9q.jpg

بنا بر اعلام فدراسیون کوهنوردی و صعود های ورزشی کشور با عنایت به برگزاری بیست‌ و یکمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا به میزبانی جمهوری اسلامی ایران از تاریخ ۱ الی ۳ خرداد ماه سال جاری در شهر تهران ،نفرات برگزیده جهت عضویت در تیم ملی سنگنوردی پس از کسب مقام در
 سیزدهمین دوره‌ی رقابت‌های سنگ‌نوردی «جام فجر» که در تهران سالن شهدای اوقاف برگزار شد به اردوی هماهنگی تیم ملی سنگ‌نوردی از تاریخ ۲۱ الی ۲۵ اردیبهشت ۹۲ به میزبانی شهر زنجان برگزار می‌گردد.دعوت شدند .
گفتنی است از میان نفرات دعوت شده به این اردو چهار نفر از استان همدان به شرح ذیل حضور دارند

سرکار خانم نگار ورشوچی در رشته بلدرینگ زنان
سرکار خانم فاطمه سلیمانی در رشته سرطناب زنان
سرکار خانم گیتی صادقیان در رشته سرعت زنان
جناب آقای احمد رضا سلگی در رشته سرطناب مردان

در ادامه این خبر از ملی‌پوش درخواست گردیده است با حداکثر آمادگی فنی و جسمانی و به همراه داشتن لوازم و تجهیزات انفرادی و مدارک زیر در اردو حضور یابند.
- زمان و مکان پذیرش: ساعت ۹ الی ۱۲ روز ۲۱ اردیبهشت ۹۲ ـ زنجان ـ بزرگراه ۲۲ بهمن ـ اداره ورزش و جوانان استان ـ مجموعه ورزشی انقلاب.
- مدارک لازم:
ـ کارت ملی
ـ رضایت‌نامه کتبی جهت افراد زیر ۱۸ سال
ـ کارت بیمه ورزشی سال ۹۲   
ـ گواهی صحت و سلامت از هیئت ‌پزشکی استان
- لوازم و تجهیزات انفرادی:
ـ لوازم صعود (صندلی، کارابین پیچ، ابزار حمایت)
ـ شایان ذکر است افراد لیست پیوست از قبل بر روی سایت رسمی فدراسیون جهانی صعودهای ورزشی Ifsc ثبت‌نام شده‌اند ولی ملاک عضویت نامبردگان در تیم ملی مسابقات آسیایی، آمادگی کامل در اردوی نهایی و تست‌ها و مسابقات درون اردویی جهت انتخاب تیم نهایی خواهد بود.

هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان همدان ضمن تبریک انتخاب و آرزوی موفقیت برای این ورزشکاران ارزنده , حضور این عزیزان در اردوی تیم ملی را به جامعه ورزش استان تهنیت می گوید .


اصل خبر و اسامی نفرات تیم ملی را در اینجا ببینیدتاریخ و ساعت: 1392-02-18 12
نظرات